Dzień dobry
Dołącz do nas w mediach społecznościowych:

Sukces Roku 2006

SUKCES ROKU 2006 w OCHRONIE ZDROWIA
- LIDERZY MEDYCYNY

Zwycięzcy
Fotoreportaż

Konkurs Sukces Roku w Ochronie Zdrowia jest rozwinięciem odbywających się od 2000 roku wyborów Menedżera Roku, które obecnie są jedną z sześciu kategorii konkursu.
W 2006 roku odbyła się już VII edycja konkursu.

Celem konkursu jest pokazanie i nagrodzenie osób oraz podmiotów, które odnoszą sukces w ochronie zdrowia. Promowanie takich działań i liderów sprawia, że stają się oni przykładem dla innych.

Konkurs jest kilkuetapowy. Najpierw nad zgłoszonymi kandydaturami pracuje Jury Preselekcyjne. Ostatecznego wyboru laureatów dokonuje KAPITUŁA. Zgłoszeń w poszczególnych kategoriach dokonują organizacje społeczne, zawodowe, związki pracodawców lub osoby trzecie, np. grupa pracowników.

Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek i nagród następuje na uroczystej GALI pod koniec roku.


PARTNERZY: