PROGRAM RAMOWY
Środa, 11
września
SALA GŁÓWNA OPERY
BIAŁOWIEŻA
SALA KAMERALNA OPERY
SUPRAŚL
SALA PRÓB ORKIESTRY OPERY
ZABŁUDÓW
TEATR LALEK DUŻA SCENA
CHOROSZCZ
TEATR LALEK MAŁA SCENA
TYKOCIN
SALA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY
AUGUSTÓW
11:00
11:00 - 12:30
Warsztaty - Leczenie swoiste ostrej fazy udaru mózgu
11:00 - 12:30
Warsztaty - Diagnostyka różnicowa padaczki
11:00 - 12:30
Warsztaty - Diagnostyka różnicowa i leczenie parkinsonizmu
11:00 - 12:30
Warsztaty - Polineuropatie zapalne
12:00
12:45 - 14:15
Warsztaty - Profilaktyka udaru mózgu
12:45 - 14:15
Warsztaty - Leczenie padaczki
12:45 - 14:15
Warsztaty - Diagnostyka różnicowa parkinsonizmu i ruchów mimowolnych
12:45 - 14:15
Warsztaty - Badanie płynu mózgowo-rdzeniowego w chorobach neurodegeneracyjnych
14:00
14:30 - 17:30
Walne Zebranie Delegatów PTN
18:00
18:00 - 20:00
Sesja Inauguracyjna
Czwartek, 12
września
SALA GŁÓWNA OPERY
BIAŁOWIEŻA
SALA KAMERALNA OPERY
SUPRAŚL
SALA PRÓB ORKIESTRY OPERY
ZABŁUDÓW
TEATR LALEK DUŻA SCENA
CHOROSZCZ
TEATR LALEK MAŁA SCENA
TYKOCIN
SALA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY
AUGUSTÓW
7:00
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Udar mózgu w Polsce
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Leczenie choroby zwyrodnieniowej kręgosłupa
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Jak optymalnie opublikować wyniki swoich badań?
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Powikłania infekcyjne i audioimmunologiczne DMT w SM
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Choroba Fabryego i choroba Pompego
9:00
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana firmy
Sesja sponsorowana firmy
Trio wyzwań neurologicznych: Udary Krwotoczne, Miastenia i Polineuropatia – Nowe możliwości
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
09:00 - 9:45
PANEL DYSKUSYJNY SPONSOROWANY FIRMY Asklepios Biopharmaceutical
PANEL DYSKUSYJNY SPONSOROWANY FIRMY Asklepios Biopharmaceutical
Nowe perspektywy leczenia choroby Parkinsona – terapia genowa
10:00
10:20 - 12:10
Sesja Prezydencka
12:00
12:30 - 13:30
Sesja sponsorowana
12:30 - 13:15
Sesja sponsorowana firmy
Sesja sponsorowana firmy
Interdyscyplinarne podejście do pacjenta z SM
12:30 - 13:30
Sesja sponsorowana
12:30 - 14:00
Sesja sponsorowana
12:30 - 13:30
Sesja sponsorowana
13:00
13:15 - 13:30
Sesja sponsorowana
14:00
14:10 - 15:00
Sesja specjalna: Kobiety w neurologii
Sesja specjalna: Kobiety w neurologii
(w trakcie przerwy na lunch)
14:10 - 15:00
Sesja sponsorowana
15:00
15:00 - 16:30
Choroby Naczyniowe
15:00 - 16:30
Choroby układu pozapiramidowego
15:00 - 16:30
Sesja plenarna - Padaczka
15:00 - 16:30
Choroby demielinizacyjne, SM – sesja pod patronatem Sekcji Stwardnienia Rozsianego i Neuroimmunologii PTN
16:00
16:50 - 18:00
Doniesienia własne - Choroby naczyniowe układu nerwowego cz. 1
16:50 - 18:00
Doniesienia własne - Padaczka i stany nagłe
16:50 - 18:00
Doniesienia własne - Choroby neurozwyrodnieniowe cz. 1
16:50 - 18:00
Doniesienia własne - Choroby zaplane Układu Nerwowego cz. 1
16:50 - 18:00
Doniesienia własne - Varia cz. 2
18:00
18:20 - 19:30
Doniesienia własne - Choroby naczyniowe układu nerwowego cz. 2
18:20 - 19:30
Doniesienia własne - Varia cz. 1
18:20 - 19:30
Doniesienia własne - Choroby neurozwyrodnieniowe cz. 2
18:20 - 19:30
Doniesienia własne - Choroby zaplane Układu Nerwowego cz. 2
18:20 - 19:30
Doniesienia własne - Varia cz. 3
Piątek, 13
września
SALA GŁÓWNA OPERY
BIAŁOWIEŻA
SALA KAMERALNA OPERY
SUPRAŚL
SALA PRÓB ORKIESTRY OPERY
ZABŁUDÓW
TEATR LALEK DUŻA SCENA
CHOROSZCZ
TEATR LALEK MAŁA SCENA
TYKOCIN
SALA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY
AUGUSTÓW
7:00
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Stany nagłe w neurologii
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Migrena
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Choroba Wilsona
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
Udar żylny
07:30 - 08:30
Śniadanie z ekspertem
Śniadanie z ekspertem
NMOSD i choroba anty-MOG
8:00
08:50 - 09:50
Sesja sponsorowana
9:00
09:00 - 10:15
Sesja sponsorowana
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
09:00 - 10:00
Sesja sponsorowana
10:00
10:10 - 12:00
Sesja systemowa
10:30 - 12:00
Sesja systemowa
10:30 - 12:00
Sesja systemowa
12:00
12:00 - 13:30
Sesja sponsorowana Platynowego Partnera
14:00
14:15 - 15:00
Sesja specjalna
Sesja specjalna
Kto pierwszy się wypali - o odporności psychicznej i wypaleniu zawodowym lekarza
(w trakcie przerwy na lunch)
15:00
15:00 - 16:30
Bóle głowy i inne zespoły bólowe
15:00 - 16:30
Czynnościowe zaburzenia neurologiczne
15:00 - 16:40
HIDE PARK Choroby pozapiramidowe
15:00 - 16:30
Zaburzenia snu
15:00 - 16:30
Neurofarmakologia
16:00
16:50 - 18:20
Gorące tematy w neurologii
16:50 - 18:20
Zespoły otępienne
16:50 - 18:20
HYDE PARK SM-owy
16:50 - 18:20
Neurologia i sztuka
16:50 - 18:20
Choroby nerwowo-mięśniowe
18:00
18:40 - 20:10
Neurologia dziecięca
18:40 - 20:10
Sympozjum Polsko-Litewskie
Sympozjum Polsko-Litewskie
Joint Symposium of The Polish and Lithuanian Neurological Societies
18:40 - 20:10
HYDE PARK ROZMAITOŚCI
18:40 - 20:10
Choroby nowotworowe
18:20 - 19:30
Spotkanie Sekcji Alzheimerowskiej
18:40 - 20:10
Choroby neurologiczne w ciąży i połogu - Wybrane zagadnienia
Sobota, 14
września
SALA GŁÓWNA OPERY
BIAŁOWIEŻA
SALA KAMERALNA OPERY
SUPRAŚL
SALA PRÓB ORKIESTRY OPERY
ZABŁUDÓW
TEATR LALEK DUŻA SCENA
CHOROSZCZ
TEATR LALEK MAŁA SCENA
TYKOCIN
SALA WYDZIAŁU ARCHITEKTURY
AUGUSTÓW
7:00
07:30 - 09:00
Sesja wideo – Różnicowanie napadów padaczkowych
07:30 - 09:00
Neurosonologia – forum przypadków
07:30 - 09:00
Forum Przypadków Klinicznych/Sesja Młodych Neurologów
07:30 - 09:00
Sesja wideo – zaburzenia ruchowe
9:00
09:30 - 10:30
Sesja sponsorowana firmy
Sesja sponsorowana firmy
Zapobieganie udarom mózgu u pacjentów z migotaniem przedsionków oraz nowoczesne leczenie pacjentów z migreną
09:30 - 10:30
Sesja sponsorowana
09:30 - 10:30
Sesja sponsorowana
09:30 - 10:30
Sesja sponsorowana
11:00
11:00 - 12:30
Sesja interdyscyplinarna
Sesja interdyscyplinarna
Prewencja chorób naczyniowych mózgu
11:00 - 12:30
Aktualne problemy w Neurorehabilitacji
11:00 - 12:30
Neuroinfekcje
11:00 - 12:30
Sesja historyczna
13:00
13:30 - 16:00
Warsztaty - Diagnostyka genetyczna w neurologii
13:30 - 15:30
Warsztaty - Zawroty głowy
13:00 - 14:00